Twój idealny dzień

Mieszkasz wystarczająco daleko, aby w jednej chwili zapomnieć o zgiełku Katowic i wystarczająco blisko, aby w niecałe 15 minut dotrzeć do centrum miasta.

Każdy dzień witasz pozytywną energią pijąc poranną kawę na słonecznym tarasie, a zielona okolica koi Twoje zmysły kiedy wracasz do domu. Dzielisz z Najbliższymi szczęście wspólnego relaksu na parterze lub korzystasz z komfortu osobistej przestrzeni na piętrze. To właśnie Twoja enklawa, w której nareszcie czujesz się jak u siebie.

Po powrocie z pracy parkujesz auto w podwójnym garażu, spędzasz czas z Bliskimi w ogrodzie, odpoczywasz aktywnie podczas spaceru w pobliskim lesie lub zajmujesz się biznesem w zaciszu domowego biura.

Zakupy wybierasz się do oddalonego o zaledwie 3 km marketu Auchan lub do lokalnych sklepów w najbliższej okolicy.

W kilka minut docierasz do centrum Mikołowa, aby spacerować uliczkami malowniczego rynku. Wraz z rodziną możesz zadbać o kondycję na krytej pływalni Aqua Plant lub wybrać się na rowerową wycieczkę po okolicznych szlakach turystycznych.

Domy na sprzedaz Katowice/Mikołów - Twój idealny dzień

Wiesz, że Twoja rodzina jest bezpieczna, dlatego wieczorem w pełni korzystasz ze spokoju malowniczej okolicy i zacisza swojej sypialni. Garderoba i niezależna łazienka idealnie dopełnia Twoją przestrzeń tworząc małżeńską strefę pełnego komfortu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z gwarancją satysfakcji.
Chętnie zmienimy Twoje pytania w wyczerpujące odpowiedzi
Formularz kontaktowy